Efora Akademi Mesleki ve Teknik Eğitim

Ana sayfa > Efora Akademi Mesleki ve Teknik Eğitim

EFORA Şirketler Grubu olarak, 2004 yılından beri sağladığımız hizmetlerle yerli ve yabancı birçok firmanın güvenilir profesyonel çözüm ortağı haline gelmiş bulunmaktayız. 2020 yılında, organizasyonumuzun ihtiyaçları ve sektördeki talepler doğrultusunda doğan eğitim ve belgelendirme hizmetlerini, kariyer gelişimi alanındaki derin bilgi ve tecrübemizle birleştirerek eğitim sektöründe önemli bir adım attık ve EFORA Akademi'yi kurduk. Bu sayede, hem kendi içimizdeki yetkinlikleri hem de dışarıya sunduğumuz çözümleri daha da güçlendirerek müşterilerimize daha kapsamlı hizmet sunma imkanı sağladık.

EFORA Akademi, modern teknolojiyle donatılmış, geniş ve ferah uygulama alanlarına sahip, merkezi bir konumda bulunan Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumu'dur. Öğrenci odaklı ve sertifikalı eğitimlerimiz, özel olarak düzenlenmiş az kişilik kontenjanlarla gerçekleştirilmekte olup pratik ağırlıklı bir öğrenim deneyimi sunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet gösteren kurumumuz, %100 öğrenme garantisi sağlayarak katılımcılarımıza sektördeki becerilerini ve bilgi birikimlerini güçlendirme fırsatı sunmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Bilişim Eğitimleri (MS Office, MS Excel, İleri Excel vb.)
  • CAD/CAM Eğitimleri (AutoCAD, SolidWorks, 3DS Max vb.)
  • Otomasyon Eğitimleri (PLC Siemens S7 1200, Scada vb.)
  • Mesleki Eğitimler (Üniversite onaylı, e-devlette görüntülenebilir, kare kodlu)
  • Kalite Eğitimleri (ISO, OHSAS Temel ve İç Denetçi Eğitimleri, Kaizen, 5S, PPAP, 8D vb.)
  • İlkyardım Eğitimleri (Temel İlkyardım, Güncelleme vb.)
  • Kurumsal Eğitimler (Şirket içi kurumsallaşma süreçleri ile ilgili eğitimler)
  • İnsan Kaynakları Eğitimleri (İK Yönetimi, Bordrolama vb.)
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri (Tatbikatlı Yangın Eğitimi, Yüksekte Çalışma Eğitimi vb.)
  • Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Hizmetleri

2022 yılında EFORA Akademi bünyesinde faaliyete geçen EFORA İlkyardım Eğitim Merkezi, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Özel olarak tasarlanmış eğitim salonlarında Uygulamalı Temel İlkyardım ve Güncelleme Eğitimleri sunarak, acil durumlarda gereken müdahalenin doğru ve etkin bir şekilde yapılabilmesi için katılımcılara en güncel bilgi ve becerileri sağlamaktadır.

Ayrıca, EFORA Grubu'nun en yeni şirketi olan EFORA OSGB ile, iş sağlığı ve güvenliği alanında öncü bir rol üstlenerek müşterilerimize daha güvenli ve sağlıklı iş ortamları sunmayı hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirlik vizyonumuz, iş ortaklarımızın başarılarına önemli katkılar sağlamaktadır. Bu çerçevede, uzmanlık alanlarımızı genişleterek ve yenilikçi çözümler sunarak iş sağlığı ve güvenliği standartlarının yükseltilmesine yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sizlere, işe alım süreçlerinizde destek olma, personellerinizin niteliklerini geliştirme, ekibinizi güçlendirme, iş verimliliğinizi en üst düzeye çıkarma, kariyer gelişiminize katkıda bulunma ve iş yerlerinizde sağlık ile güvenliği bir araya getirerek etkin ve güvenli çalışma ortamları oluşturma konularındaki taahhüdümüzü sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.